Najbliższa kolejka 28

Aktualności

Kl.B:Porażka na inaugurację

• autor: darbor, 2014-08-21 16:29
    Pierwszy mecz ligowy i od razu z drużyną aspirującą do awansu ,który od początku źle się dla naszej drużyny układał.Zostaliśmy zepchnięci do defensywy i musieliśmy bronić się przed licznymi atakami gospodarzy, kilkakrotnie również groźnie kontratakowaliśmy i po jednej z akcji Adam Frankowski trafił w bramkarza z kilku metrów,co szybko się zemściło, rzut karny dla Marcinowic i przegrywamy 1:0, za chwile kolejny błąd w obronie i robi się 2:0.Szkoda że w końcówce I połowie. sędzia nie uznał prawidłowo zdobytej bramki oraz nie wykorzystaliśmy kolejnej dobrej sytuacji.
      W drugiej połowie gra się trochę poprawiła więcej zaczęliśmy grać piłką, niestety kolejny błąd w obronie i robi się 3:0.Gospodarze tego dnia dobrze dysponowani stwarzają sobie kolejne dobre sytuacje bramkowe i tylko dzięki dobrej postawie w bramce Rafała Matuszyka nie przegrywamy wyżej. Ostatnia bramka na 4:0 wpada w 90’ z rzutu wolnego.Oceniając spotkanie zagraliśmy dużo poniżej swoich umiejętności, ale są kolejne mecze będzie na pewno lepiej.
LKS Marcinowice – DARBOR Bolesławice 4:0 (2:0)
DARBOR:Rafał Matuszyk  - Dariusz Borodziuk, Mariusz Witek, Dawid Sobel, Tomasz Idziak (58’ Łukasz Lipka), Sylwester Luboch (46’ Krzysztof Peczyński), Gabriel Majewski, Leszek Kościołek, Janusz Zieliński (67’ Marek Sikora), Mariusz Luboch, Adam Frankowski,