B-klasa:Urwali punkt liderowi!!!!

• autor: darbor, 2014-10-05 19:39

Pierwsze derby Darboru z Tęczą za nami i jak się często to zdarza mecze derbowe tak i nasze zakończyły się remisem 1:1.Początek spotkania to  badanie się  z obu stron,pierwszą dogodną sytuację lider tabeli Tęcza ma w 17' lecz strzał z rzutu wolnego nie trafia w naszą bramkę.W 28 'strzelamy na bramkę Tęczy ,bramkarz nie może opanować piłki i wypuszcza ją z rąk,  nie było nikogo aby dobić piłkę wypuszczoną przez Lenkiewicza.W 29'Strzał Gabriela Majewskiego Lenkiewicz wybija na róg.W 41'Tęcza przeprowadziła akcję po której Patryk Lipka pakuje piłkę do bramki.Wynikiem 0:1 kończy się pierwsza połowa choć końcówka okazała się nerwowa dla zawodników  Tęczy ,którzy obejrzeli 3 żółte kartki(Lipka , D.Kantyluk, Rokita)

Po zmianie stron szybko odrabiamy straty,jeden z zawodników Tęczy zagrywa ręką w polu karnym,sędzia wskazuje bez wahania  na 11 metr.Pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się grający trener Tomasz Idziak, który pewnie pokonał strzałem Tomasza Wierzbickiego i wyrównał wynik spotkania 1:1.Mimo kilku sytuacji z obu stron wynik do końca spotkania nie uległ już zmian i pierwsze derby Bolesławic kończą się remisem 1:1 jest to sukces naszej drużyny, która skazana na pożarcie przez lidera udowodniła ,że stać ją na walkę z najlepszymi w lidze i w ostatnich dwóch meczach zdobyła 4 pkt z czołówką.W sumie wynik 1:1 jest sprawiedliwy i licznie zgromadzona widownia obejrzała niezłe widowisko, w którym nie zabrakło walki,bramek i emocji na boisku.Brawo dla całej drużyny za zaangażowanie i walkę w meczu i za to że nie przestraszyli się lidera.

9.kolejka B-klasy

DARBOR BOLESŁAWICE - TĘCZA BOLESŁAWICE 1:1(0:1)

bramki: 0:1 42' P.Lipka, 1:1 49'Idziak,rzut karny

żółte kartki:Lipka , D.Kantyluk, Rokita, Krupczak