Najbliższa kolejka 28

Aktualności

B-klasa:Przegrana z mocnymi rezerwami

• autor: darbor, 2014-10-14 20:59

Drużyna z Żarowa przyjechała do Bolesławic w mocnym składzie,zagrało 5 zawodników z kadry IV-ligi.Od początku spotkania goście narzucili swoje warunki,grali z lekkością,dochodzili łatwo pod naszą bramkę.Nasz zespół dzielnie się bronił i gdyby Leszek Kościołek wykorzystał szansę mogliśmy prowadzić 1:0. Niestety w 43' to Zjednoczeni strzelają nam bramkę do szatni, i na przerwę schodzimy z jednobramkową stratą.

W przerwie 4 zawodników z Żarowa pojechało na mecz 4.ligi i mecz się wyrównał.Żarowianie już nie stwarzali tylu sytuacji podbramkowych co w pierwszej połowie.W 57' po zagraniu piłki ręką przez zawodnika gości sędzia podyktował rzut karny, niestety Tomasz Idziak  strzela a bramkarz gości broni jego strzał.Seniorzy DARBORU walczą starają się wyrównać niestety nie wykorzystują kilka dogodnych sytuacji na wyrównanie.Najdogodniejszą sytuację nie wykorzystał debiutujący w DARBORZE Dariusz Jaros,będąc na czystej pozycji strzela za lekko w kierunku bramki i bramkarz nie ma problemu ze schwytaniem futbolówki.Pod koniec spotkania goście atakują całą drużyną i w 89'ustalją wynik spotkania na 0:2.

,,Zasłużone zwycięstwo gości, mieliśmy swoje szanse,ale trudno trzeba szukać punktów w następnych meczach"podsumował po meczu prezes Dariusz Borodziuk.