Najbliższa kolejka 28

Aktualności

B.-klasa: Postraszyli vice lidera!

• autor: darbor, 2014-10-19 19:07

Nie udało się seniorom DARBORU przełamać złej passy przed własną publicznością przegrywając z Wierzbianką Wierzbna 2:5(0:2). I jest to czwarty mecz bez zwycięstwa i druga porażka z rzędu w Bolesławicach.Nasi seniorzy nie zagrali w tym meczu źle a mimo to przegrali z wyżej notowanym zespołem, na przebieg meczu duży wpływ miały dwie głupio stracone bramki(10' i 25') w pierwszej połowie.Kiedy gra się układała i mieliśmy kilka składnych akcji na zdobycie bramki ale niestety dwa nieporozumienia naszej obrony i debiutujący w bramce Darboru Sebastian Grajaszek musiał wyciągać dwa razy piłkę z siatki.

Drugą połowę znów zaczynamy fatalnie i 55 minucie tracimy trzecią bramkę a w 68' po drugiej żółtej kartce obrońcę Rafała Majewskiego.Wydawało się że jest już po meczu ale w tedy zdobywamy bramkę kontaktową po strzale Artura Widły.Ta bramka podziałała na nasz piorunująco ruszamy do przodu z większym animuszem i to się opłaciło bo 77' po strzale ponownie Artura Widły doprowadzamy do stanu 2:3.Nadal atakujemy ale niestety to goście zdobywają kolejne bramki w 84' i 90+1'. W 90+2' mamy rzut karny do piłki podszedł Artur Widła, niestety posyła piłkę nad poprzeczką(który to już nie strzelony karny przez nasz zespół) i przegrywamy mecz 2:5.Porażka z vice liderem wstydu nie przyniosła prowadziliśmy otwartą grę.Na pewno trzeba pochwalić cały zespół za ambicję i wolę walki.Może w następnym meczu uda się zdobyć komplet punktów.