Najbliższa kolejka 28

Aktualności

B-klasa:Hebapol za mocny

• autor: darbor, 2014-10-26 16:39

Seniorzy DARBORu doznali kolejnej wysokiej porażki w bieżących rozgrywkach, ulegają tym razem HERBAPOLOWI Stanowice 2:7(2:4). Gospodarze od początku meczu ruszyli do ataku i już w 7 minucie prowadzili 1:0.Złe ustawienie zespołu grając trzema obrońcami nie byliśmy wstanie przeciwstawić się szybkim akcją gospodarzy i tracimy kolejne bramki w 13 i 14 minucie.Po zmianie ustawienia na czterech obrońców,gra naszego zespołu wygląda lepiej i w 31'Franciszek Rajter zdobywa kontaktową bramkę.Przyciskamy gospodarzy ale to oni zdobywają gola w 39'.Darbor znowu się podnosi i w 42' po strzale Gabriela Majewskiego bramkarz Herbapolu pakuje sobie piłkę do własnej bramki i na przerwę schodzimy z wynikiem 2:4.

Po zmianie stron Herbapol nadal jest w natarciu i w przeciągu 8 minut pakuje nam kolejne dwie bramki w 61 i 69 minucie.W drugiej połowie nie strzelamy już bramki ale za to tracimy dwóch zawodników w 82' po 2 żółtej kartce boisko opuścił Bartosz Sikora a w doliczonym już czasie Rafał Majewski w 90+1'.Nieco wcześniej Herbapol wykorzystuje przewagę jednego zawodnika i w 83' zdobywa siódmą bramkę.Niestety po słabej grze DARBOR przegrywa kolejny mecz i nadal okupuje 13 pozycję w tabeli.