Najbliższa kolejka 28

Aktualności

B-klas:Porażka na własne życzenie

• autor: darbor, 2014-11-11 19:12

Seniorzy DARBORu nie mogą zaliczyć ostatniego meczu rundy jesiennej do udanych ponieważ przegrali dzisiaj przed własną publicznością z ZJEDNOCZONYMI Gościsław 2:4,mimo że od 61 minuty grali w przewadze 1 zawodnika(2żółta kartka Daniela Andrysa). Goście od początku meczu ruszają do ataku i już w 6' po szybkiej kontrze tracimy bramkę.Darbor ma swoje okazje  na wyrównanie ale dwukrotnie Franciszek Rajter nie trafia z bliskiej odległości mimo chęci z naszej strony na wyrównanie, Darbor schodzi na przerwę z jedno bramkową stratą.

Po przerwie nasza drużyna rusza do ataku i w ciągu 4 minut wychodzimy na prowadzenie, najpierw Leszek Kościołek zamieszał Gościsławska obroną i w 53'doprowadza do wyrównania a w 57'Bartosz Sikora wrzuca z lewej strony piłkę w pole karne ta jednak wpada w bramkę Zjednoczonych a więc prowadzimy 2:1.Niestety po zdobytej bramce goście wyrównują i w 59'mamy znowu remis.Darbor atakuje ale dobrze spisuje się bramkarz gości,który wybronił kilka dogodnych sytuacji.W odpowiedzi goście zdobywają jeszcze dwie bramki w 72 i 90+1 po błędach naszej drużyny a w 90+2' Zjednoczeni nie wykorzystują rzutu karnego,zawodnik gości trafia w lewy słupek bramki Sebastiana Grajaszka.Szkoda punktów bo kilka akcji mogły zakończyć się bramką dla naszej drużyny,popełniliśmy za dużo błędów w obronie co skrzętnie wykorzystali nasi goście.Błędem też było zejście z boiska Darka Borodziuka ponieważ zrobiła się dziura w naszej obronie.Mimo dzisiejszej porażki Prezes Darek Borodziuk był zadowolony z postawy drużyny w rundzie jesiennej która zajęła 11 miejsce w tabeli z dorobkiem 19 pkt.Następne mecze już wiosną 2015 na które już dzisiaj zapraszamy.

DARBOR BOLESŁAWICE - ZJEDNOCZENI GOŚCISŁAW 2:4(0:1)