Aktualności

Wieści z halówek(4)

• autor: darbor, 2014-12-08 21:57
,,Zdemolowali ubiegłorocznych triumfatorów rozgrywek halowych!"

Zarówno w Jaworzynie jak i w Świdnicy nasze drużyny rozgromiły swoich przeciwników w prawie identycznym rozmiarze.

V kolejka Świdnickiej Halówki
DARBOR – S.T.E.P. – 10 : 1
bramki – Paweł Tobiasz 4, Grzegorz Borowy 2, Gracjan Klimczak 2, Rafał Luber 2
DARBOR:Kewin Bazydło, Mateusz Salamon, Patryk Salamon, Grzegorz Borowy, Rafał Luber, Michał Pojasek, Gracjan Klimczak, Paweł Tobiasz, Patryk Chrapek

Koncertowa gra naszego zespołu, gra sprawiała dużą przyjemność naszym zawodnikom którzy przeprowadzili kilka znakomitych akcji zakończonych bramkami.Najlepszym zawodnikiem kolejki został wybrany nasz zawodnik zdobywca czterech bramek – Paweł Tobiasz.W ostatniej minucie meczu bramkarz gości Mateusz Burdzy długo przeczymy wał piłkę chcąc nie dopuścić do straty 10 gola, tak się jednak nie stało bo nasz zawodnik Grzegorz Borowy w pięknym stylu w ostatniej sekundzie meczu z za połowy przelobował bramkarza. DARBOR jest 2 w tabeli z dorobkiem 12pkt bramki:20:5

2.kolejka Jaworzyńskiej Halówki-DARBOR CUP
DARBOR BOLESŁAWICE - VENUS NOWICE 10:2(3:2)
bramki:3-Kujawa,Kunicki, 2-Koblowski,1-Matuszyk,Witek
DARBOR:Michał Wiśniowski, -Dariusz Borodziuk, Jarek Kunicki, Adam Kujawa, Grzegorz Bukała, Mariusz Witek, Rafał Matuszyk, Jacek Koblowski.

Pierwsza połowa nie zapowiadała tak łatwego i wysokiego zwycięstwa naszego zespołu,gra była wyrównana.Już w 2; obejmujemy prowadzenie po strzale Jarka Kunickiego za chwilę Jacek Koblowski podwyższa na 2:0 w 3'.Venus nieco przyciska i po akcjach w 5' i 8' doprowadza do remisu 2:2.Jeszcze przed przerwą wychodzimy na ponowne prowadzenie po strzale Jarka Kunickiego 12' i na przerwę schodzimy z jednobramkową przewagą.
    Po zmianie stron panujemy już na murawie i z minuty na minutę powiększamy przewagę bramkową.W tej części spotkania 3 trafienia zalicza Adam Kujawa 28',36' i 40' a po jednej dołożyli Mariusz Witek 34' Rafał Matuszyk 33', Jacek Koblowski 23' i Jarek Kunicki 27'.Mistrzowie z Nowic nie mogli pokonać dobrze broniącego w tej części spotkania Michała Wiśniowskiego i ostatecznie wygrywamy 10:2.DARBOR BOLESŁAWICE jest 5 w tabeli z dorobkiem 3pkt bramki 14:12