15 kolejka Świdnickiej halówki
DARBOR – STALÓWKA – 5 : 2
Bramki – Grzegorz Borowy 2, Gracjan Klimczak , Paweł Tobiasz, Michał Pojasek
Skład:Kewin Bazydło, Mateusz Salamon, Patryk Salamon, Grzegorz Borowy, Rafał Luber, Michał Pojasek, Gracjan Klimczak, Paweł Tobiasz, Patryk Chrapek

Szybko strzelone bramki przez naszą drużynę ustawiły mecz, mieliśmy dużą przewagę przez cały zawody, wynik mógł być dużo wyższy - ale standardowo nie wykorzystaliśmy kilkunastu dobrych sytuacji.Duże zaangażowanie wszystkich naszych piłkarzy do końca meczu – brawo!

DARBOR II – JAKO – 0 : 10
Baz szans na korzystny wynik naszych młodych piłkarzy, szkoda że nie strzelili honorowej bramki a mieli kilka okazji.

10 kolejka Jaworzyńskiej halówki
DARBOR BOLESŁAWICE - SPORT TEAM 8:7(4:0)
bramki:5-Klimczak, 2-Rajter, 1-Borodziuk,
Darbor:Michał Wiśniowski, -Gracjan Klimczak, Franciszek Rajter, Dariusz Borodziuk, Jarek Kunicki, Grzegorz Bukała, Rafał Matuszyk, Mariusz,Witek, Jacek Koblowski,
Pierwsza połowa to fatalna gra naszego zespołu, nie możemy zdobyć bramki i schodzimy na przerwę z wynikiem 0:4,Po przerwie zdobywamy dwie bramki ale później kolejne  3 bramki  zdobywają przeciwnicy.Darbor budzi się ponownie w 35' gdy jest 2:7 dla Sport Team i goni wynik w 38'Darek Borodziuk doprowadza do wyrównania a kilkanaście sekund przed końcem Gracjan Klimczak zdobywa zwycięską bramkę.
11.kolejka
GREEN TEAM - DARBOR BOLESŁAWICE 7:6(3:3)
bramki:3-Rajter, 2-Bukała, 1-Borodziuk,
Darbor:Michał Wiśniowski, -Mariusz Witek, Dariusz Borodziuk, Grzegorz Bukała, Franciszek Rajter,
Przegrywamy ten mecz po walce, do przerwy toczymy w miarę wyrównany mecz odpowiadamy bramką za bramkę.Po przerwie Green Team jednak nas przełamuje i odskakuje na 2-3 bramki.Darbor walczy do końca i ostatecznie przegrywamy 1 bramką.W tym meczu zabrakło nam sił bo graliśmy całe spotkanie gołą piątką a mimo to stworzyliśmy jeszcze kilka okazji do strzelenia bramki ale niestety zabrakło szczęścia.