Najbliższa kolejka 28

Aktualności

2.liga:Zmarnowane sytuacje

• autor: darbor, 2015-03-15 19:08

W kolejnym meczu sparingowym DARBORki przegrały w Bolesławicach z 3.ligową Bielawianką Bielawa 2:4(0:2). Nasza drużyna nie była słabsza od przeciwnika jak by wskazywał wynik ponieważ gdyby w pierwszej połowie Angelika Smagur wykorzystała cztery sytuacje sam na sam z bramkarką gości wynik byłby korzystny na naszą stronę.Ale jak się nie strzela bramki to się traci tak też się stało Bielawianka pod koniec pierwszej połowy dwukrotnie zdobyła bramki i to w ostępie dwóch minut w 38 i 40.

Po zmianie stron nasze akcje bardziej się zazębiają  i w 61'wreszcie zdobywamy gola w pole karne wpada Iga Kasiura ,która płaskim strzałem pokonuje bramkarkę Bielawianki.Darborki nieco przyciskają stwarzamy kolejne sytuacje i mając lekką przewagę znów tracimy bramkę w 70'. Podopieczne Marcina Miśkiewicza nie załamały się i w 74 minucie Monika Garbacz zdecydowała się na strzał za pola karnego i pewnie pakuje piłkę nad bramkarką z Bielawy.Wydawało się że miejscowe wreszcie wyrównają ale kolejna akcja gości w 80 minucie przyniosła czwartą bramkę,pogubiła się nasza obrona, brak komunikacji między Anią Sławińską a naszą bramkarką Natalią Dziewit i napastniczka gości ustala wynik meczu na 2:4 dla Bielawianki.

Darborki nie zagrały dzisiaj słabego meczu momentami panowały na ciężkiej murawie(przez cały czas padał deszcz)brakowało w naszej obronie Patrycji Figielii(leczy kontuzję) z powodu choroby nie zagrała dzisiaj Marlena Mikołajczyk jak również Ania Mazanka ,która zmaga się z bólem kolana nie obecna była również Paulina Zywer.Trener Miśkiewicz ma coraz większy ,,szpital" w zespole do kontuzjowanej Patrycji Figielii dołączyła Katarzyna Kowalska,która doznała urazu na meczu na bóle nogi skarży się kapitan Monika Garbacz.Przed nami jeszcze dwa tygodnie do ligi i miejmy nadzieje że nasze zawodniczki dojdą do pełnej sprawności fizycznej i do pierwszej potyczki wszystkie zawodniczki będą zdolne do gry.Porażka w sparingu nie przekreśla niczego drużyna jest w trakcie budowy trzeba popracować nad zgraniem i skutecznością to będzie dobrze.