2.liga/B-klasa:Ligowe granie nr.5

• autor: darbor, 2015-04-16 18:52

W najbliższy weekend zostanie rozegrana 11 kolejka 2-ligi i 20 kolejka B-klasy,nasze obie drużyny zagrają tym razem w sobotę,Panie o godz.15:30 w Chorzowie z Jaskółkami a Panowie w Bolesławicach o godz.17:00 z Błękitnymi Słotwina:

2.liga:,,Uwierzyć w siebie"sob.15:30

Podopieczne Marcina Miśkiewicza po dwóch nieznacznie przegranych meczach wyjazdowych 1:2 z Goczałkowicami i 3:4 z Rolnikiem szukać będą punktów w Chorzowie w meczu z Jaskółkami(7miejsce 10 pkt 3zw-1rem-6por bramki 15-34). Jaskółki mają na swoim końcie 10 pkt , są to punkty zdobyte na własnym stadionie i to z zespołami z dołu tabeli.Nasze dziewczyny stoczyły w ostatnim meczu horror przegrywając do przerwy 0:3 doprowadziły do wyniku 3:3 by dać sobie wbić bramkę w końcówce meczu powtarzając sytuację z poprzedniego meczu z Goczałkowicami.Nasz zespół stać jest na powalczenie w tym meczu  o punkty tylko trzeba uwierzyć w siebie i zachować zimną krew do końca meczu.Jaskółki to nie jest zespół z czołówki tabeli tylko z drugiej części,trzeba grać swoje i nie załamywać się po stracie bramki,pokazaliście że potraficie się podnieść i walczyć do końca meczu pokażcie to i tym razem a na pewno nie wrócicie z Chorzowa na tarczy.Wyjazd jest z Bolesławic o 9:30 a później Żarów i Wrocław .Jak zwykle zapraszam na śledzenie wyniku na żywo.

B-klasa:"Nie przerywać passy"sob.godz.17

Seniorzy Darboru zagrają ponownie w Bolesławicach przeciwnikiem tym razem będzie jeden pretendentów  do awansu Błękitni Słotwina(3 miejsce 37pkt 11zw-4rem-por bramki:55:39)nasi goście nie przegrali od 12 spotkań i pomału gonią lidera.W meczu jesiennym nasz zespół wygrał w Słotwinie 3:2(2-G.Majewski,1Sobel)Nasz zespół zapowiada walkę o kolejne zwycięstwo by nie przerwać dobrej.