Najbliższa kolejka 28

Aktualności

B-klasa:Grali do końca!

• autor: darbor, 2015-05-01 22:19

Bardzo zmotywowana i w pełnym składzie drużyna gospodarzy ruszyła z wielką furią na naszą bramkę i już w drugiej minucie przegrywamy po golu Jacka Koblowskiego, który precyzyjnie uderzył z kilku metrów. Kolejne groźne ataki Pankowa i sytuację sam na sam z naszym bramkarzem nie zmieniają wyniku. W około 20 min wyrzutka z około 40 m, piłka wypada naszemu bramkarzowi dopada do niej Mariusz Kochanowski i przegrywamy 2:0. Kolejna stracona bramka podziałał mobilizująco na nasz zespół, zaczęliśmy coś w końcu grać i stwarzać sytuację. W 30 min bardzo dobrze zachował się Krzysztof Kwiecień który w pięknym stylu przelobował bramkarza z narożnika pola karnego. Gra się wyrównała ale to gospodarze strzelają koleją bramkę, podobnie jak drugą Jacek Koblowski wrzuca z kilkudziesięciu metrów, nasz bramkarz nie opanowuje piłki i przy biernej obronie ponownie Mariusz Kochanowski strzela trzeciego gola.

Ostra reprymenda w przerwie meczu naszego trenera Tomasza Idziaka podziałała mobilizująco na nasz zespół, bo drugą połowę zagraliśmy o niebo lepiej jak pierwsza. Zepchnęliśmy gospodarzy do obrony, i stwarzaliśmy kolejne dobre akcję do strzelenia bramek. W około 65 min ponownie Krzysztof Kwiecień lobuje bramkarza i jest 3:2. Niestety w 70 min tracimy kolejną bramkę robi się 4:2, gospodarze myśleli że mecz już chyba wygrają, dokonują kilku zmian my natomiast gramy swoje, kolejne dobre akcje naszego zespołu min. Krzysztof Kwiecień miał dobry dzień mógł strzelić trzeciego gola ale zabrakło szczęścia. W 80 min indywidualna akcja Bartosza Sikory ,który precyzyjnym strzałem po długim rogu strzela trzeciego gola. Oblężenie bramki Pankowa do końca meczu i kilka dobrych sytuacji nie zmieniają wyniku. Dopiero w 3 min doliczonego czasu Leszek Kościołek wywalczył piłkę w narożniku pola karnego podaje do Bartosza Sikory i mecz kończy się remisem.
      Podsumowując mecz który skończył się remisem satysfakcjonuje dwie drużyny, pierwsza połowa należała do gospodarzy w drugiej to my narzuciliśmy swoje warunki gry.