Najbliższa kolejka 28

Aktualności

B-klasa:Przegrana po dobrym meczu

• autor: darbor, 2015-05-19 17:40

W kolejny meczu na boisku w Żarowie nasza drużyna zagrała niezłe spotkanie, szczególnie pierwszą połowę w której prowadziliśmy 2:0, po trafieniach Leszka Kościołka. Po początkowych minutach przewagi gospodarzy, z minutę na minutę nasza drużyna grała coraz lepiej i efektem były dwie strzelone bramki. Mieliśmy szanse na trzeciego gola, szczególnie dobrą sytuacje miał Bartek Sikora, ale obrońca zdołał wybić piłkę w pole. Przypadkowa stracona bramka do przerwy dodała gospodarzą większej wiary i pewności w grze. W drugiej połowie Żarów rzucił się do ataku, ale nasza obrona dzielnie się broniła, dopiero w 75 minucie wpadła bramka wyrównująca. Na kilka minut przed końcem gospodarze dopięli swego i strzelili zwycięskiego gola. W ostatniej minucie meczu zdobywca dwóch goli Leszek Kościołek miał doskonałą sytuację, niestety z kilku metrów nie trafił w bramkę. Szkoda przegranej, mogliśmy ten mecz przynajmniej zremisować, cieszy dobra gra i napawa optymizmem na zdobycie punktów w następnych meczach