Najbliższa kolejka 28

Aktualności

B-klasa:Przegrane derby

• autor: darbor, 2015-08-31 21:09

Nie udało się przełamać seniorom Darboru,którzy przegrali przed własną publicznością w Derbach gminy Jaworzyna Śląska z LKS Piotrowice 1:2.Była to druga porażka z rzędu która boli tym bardziej że całą drugą połowę nasz zespół grał z przewagą jednego zawodnika po drugiej żółtej a zarazem czerwonej kartce Piotra Przeźdięka.

Obie drużyny bardzo chciały wygrać to spotkanie, co było widać na boisku ,było ostro sędzia pokazał 12 żółtych i 1 czerwoną kartkę.Prowadzenie dla naszego zespołu uzyskał w 13 minucie strzałem głową Artur Widła,który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Rafała Majewskiego.Bo zdobyciu bramki Darbor nie poszedł za ciosem, tylko zaczął popełniać błędy i o mało co nie stracili bramki.W 30' doskonałą sytuację marnuje Bartosz Sikora będąc sam na sam z Mnichem a mogło być 2:0.Pod koniec 1.połowy zrobiło się gorąco w okolicach pola karnego gości po kolejnym faulu drugą a zarazem czerwoną kartkę ujrzał Piotr Przeźdięk.

Po zmianie stron na boisku w naszym zespole pojawił się Leszek Kościołek ,który w 53' mógł wyprowadzić nasz zespół na prowadzenie ale będąc w idealnej sytuacji gubi piłkę w ,,16" Piotrowic.Widząc nieporadność naszego zespołu LKS przyciska i w 60' tracimy pierwszą bramkę dośrodkowanie z prawej strony z rożnego a Mateusz Malina dopełnia formalności umieszczając piłkę głową w naszej bramce.W 63' mamy kolejną szansę na bramkę ale nie umiemy wykorzystać pośredniego w polu karnym gości.W odpowiedzi w 72' Lks ma wolnego przed naszym polem karnym,którego na bramkę precyzyjnym strzałem w prawe okienko naszej bramki zamienia Kamil Maziarz i wychodzą na prowadzenie 2:1.Im bliżej końca Darbor opada z sił(przeszło 30 stopni ciepła zrobiło swoje) i gra naszego zespołu siada.Jeszcze w 83 mamy szansę na remis Bartosz Sikora strzela z wolnego za pola karnego ale parada Bartłomieja Sipa zapobiegła utraty bramki przez naszego rywala.

Był to chyba najsłabszy mecz Darboru w historii występów w B-klasie,Panowie trzeba zapomnieć o tych dwóch ostatnich porażkach i trzeba się wziąść do roboty dzisiaj mecz nie wyszedł oby w następnym meczu było lepiej.

3.kolejka B-klasy 30-08.Bolesławice
DARBOR BOLESŁAWICE - LKS PIOTROWICE 1:2(1:0)