Orliczki,B-klasa,2.liga:Ligowe granie nr.7

• autor: darbor, 2015-09-25 20:36

Orliczki:Turniej nr.2

sobota 26.09,Stanowice godz.10

W najbliższą sobotę odbędzie 2 turniej z udziałem naszych ,,Orliczek",tym razem gospodarzem turnieju będzie Herbapol Stanowice.Tak jak w poprzednim turnieju podopieczne Dawida Sobla spotkają się ponownie z Herbapolem Stanowice  i Nysą Kłaczyną.

B-klasa:Punkty w zasięgu ręki

7.kolejka,niedziela 27.09.Bolesławice godz.11

Po niezłym meczu ze spadkowiczem z A-klasy Nysą Kłaczyną i przegraną minimalnie 0:1,drużyna seniorów Darboru zagrają następny mecz z 15 drużyną w tabeli z Orłem Witoszów(3pkt, 1 zwycięstwo(z Piotrowicami 3:2!)-6por bramki 11-26). W poprzednim sezonie po bramkach 2.R.Majewskiego oraz 1-G.Majewskiego, B.Sikory oraz D.Sobla Darbor pokonał przed własną publicznością Orła 5:1 w 29 kolejce spotkań.Jak widać z zestawienia Orzeł rozpoczął bardzo dobrze bo od wygranej 3:2 z LKS Piotrowice ale później przyszła seria 6 kolejnych porażek i w tym trzeba upatrywać szansy naszego zespołu iż ta zła passa gości nie zostanie przerwana i Darbor zdobędzie kolejny komplet punktów.

2.liga:Ten mecz po prostu trzeba wygrać

5.kolejka,26.09 Bolesławice, niedziela godz.15

Ostatnie na boisko z naszych drużyn wybiegną Darborki, które spotkają się przed własną publicznością z beniaminkiem a zarazem z najsłabszym zespołem ligi Chemikiem Kędzierzyn-Koźle.Nasi niedzielni goście w 4 meczach doznali 4 porażki zdobywając 1 bramkę a tracąc 41!Darborki nie mogą zlekceważyć rywala i ten mecz muszą po prostu wygrać.Nasze dziewczyny pokazały że umieją walczyć do końca(co było widać choćby w ostatnim wygranym meczu w Żywcu gdy przegrywały 0:1)dlatego dziewczyny nie ma odpuszczania gramy do końca o jak najlepszy wynik.Na pewno trener Marcin Miśkiewicz da pograć więcej ławce rezerwowej bo przeciwnik jest z niższej półki i miejmy nadzieję że Darborki dopiszą sobie bez trudu kolejne 3 pkt do swojej zdobyczy punktowej.

relacja LIVE z meczu:http://regiowyniki.pl/mecz/6560/Pilka_Nozna/Polska/Rozgrywki_kobiece/