Najbliższa kolejka 28

Aktualności

B-klasa:Łatwe zwycięstwo w Gościsławiu

• autor: darbor, 2015-10-04 22:21

Czwarte zwycięstwo w tym sezonie odnieśli seniorzy Darboru pokonując w Gościsławiu Zjednoczonych 4:1. Hat-trickiem w tym meczu popisał się Leszsek Kościołek zdobywając bramki w 19,57 i 68 minucie a jedną bramkę dołożył jeszcze Krzysztof Kwiecień w 48'

Mecz rozpoczął się dość spokojnie, przyjmując przeciwnika na własnej połowie i groźnie kontrując. Z czasem przejmujemy inicjatywę  i stwarzamy parę sytuacji.W 19'po wrzutce z lewej strony Bartosza Sikory piłkę do siatki pakuje Leszek Kościołek. Po zdobyciu bramki nie co zwalniamy grę i gospodarze przejmują inicjatywę jednak do przerwy nic się nie zmienia i na przerwę schodzimy z jednobramkową zaliczką.

Po przerwie znowu przyciskamy i 48' po szybkiej kontrze na 2:0 podwyższa Krzysztof Kwiecień.Strata drugiej bramki podziałał mobilizująco na Zjednoczeni ,którzy szybko chcą odrabiać straty ale ich ataki nie przynoszą upragnionych goli.Z minuty na minutę zarysowuje się coraz większa przewaga naszych seniorów i w 57' prowadzimy już 3:0 po strzale Leszka Kościołka.Ten sam zawodnik w 68'strzela swoją trzecią bramkę w dzisiejszym meczu podwyższając na 4:0.W 87' mimo ogromnej przewagi Darboru, nasza drużyna traci nieoczekiwanie bramkę, po rzucie rożnym i błędzie naszej obrony i tym samy zostaje ustalony końcowy wynik meczu w którym Darbor pokonuje Zjednoczonych na ich własnym terenie 4:1.''Widać było luz w grze naszej drużyny,chciało by się zawsze oglądać taki Darbor"-dodał po meczu trener Dawid Sobel.

8.kolejka B-klasy 04-10 Gościsław
ZJEDNOCZENI GOŚCISŁAW - DARBOR BOLESŁAWICE 1:4(0:1)
bramki:
0:1 19'Koścołek(B.Sikora), 0:2 48'Kwiecień, 0:3 57'Kościołek, 0:4 68'Kościołek, 1:4 87'?
DARBOR:Sebastian Grajaszek, -Mateusz Sobel, Mariusz Włodarski(c), Dawid Sobel, Rafał Majewski, -Gabriel Majewski(70'Adrian Kantyluk), Marek Sikora(46'Mariusz Witek), Krzysztof Kwiecień, Bartosz Sikora, -Ryszard Dyko, Leszek Kościołek