B-klasa:Dali sobie wydrzeć zwycięstwo

• autor: darbor, 2016-05-02 14:08

Seniorzy Darboru nieoczekiwanie stracili punkty z Orłem w Witoszowie remisując 3:3(1:2), dając sobie wydrzeć zwycięstwo w ostatniej akcji meczu.Bramki dla naszego zespołu w tym meczu zdobyli Leszek Kościołek-2 i Rafał Majewki-1.

Seniorzy ruszyli od razu do ataku i stworzyli kilka sytuacji ale nie mogli skierować piłki do siatki miedzy innymi raz piłka ląduje na słupku bramki Orła.widząc nieporadność naszych zawodników śmielej atakują bramkę Sebastiana Grajaszka i w 8' po błędzie naszej obrony tracimy gole.Zaczynają się nerwy w naszej drużynie i po 12minutach miejscowi po kolejnym naszym  błędzie podwyższają nieoczekiwanie na 2:0!Za chwilę gospodarze mają wolnego w okolicy naszej szesnastki na nasze szczęście źle wykonali ten stały fragment gry i nadal przegrywamy dwoma bramkami.Ta sytuacja podziała ożywiająco na seniorów i w 33' zdobywamy kontaktową bramkę, Piotr Koluśniewski z lewej strony posyła piłkę wzdłuż bramki miejscowych a za mykający akcję Leszek Kościołek pakuje piłkę do siatki.

Po zmianie stron jeszcze mocniej przyciskamy i w 55' Rafał Majewski z 7 metrów pakuje piłkę do bramki i doprowadzamy do remisu.Mecz staje się nerwowy sędzia musi sięgać po żółte kartki.W 72' Darbor ma wolnego z prawej strony pola karnego Orła, do piłki podszedł Bartosz Sikora, który idealnie centruje na głowę wbiegającego Leszka Kościołka, który pakuje piłkę tuż przy prawym słupku bramki miejscowych dając Darborowi prowadzenie 3:2.Seniorzy kontrolują grę na boisku i wydawało się ,że dowiozą korzystny wynik do końca meczu.Jednak w doliczonym czasie Orzeł przeprowadza akcję rozpaczy lewą stroną i po kolejnym błędzie naszej obrony do prowadza do remisu 3:3

Zamiast pewnego zwycięstwa pozostał niedosyt strata punktów w tym meczu przesuwa nasz zespół na 3 miejsce w tabeli.

22.koejka B-klasy 1-5 Widoszów
ORZEŁ WITOSZÓW - DARBOR BOLESŁAWICE 3:3(2:1)
1:0-8', 2:0-20', 2:1 33'Kościołek(Koluśniewski), 2:2 55'R.Majewski, 2:3 72'Kościołek(B.Sikora), 3:3 90+
DARBOR:Grajaszek, -R.Majewski(żk), Włodarski, Widła(żk), D.Sobel(75'Pogoda), -G.Majewski(52'M.Sobel), Okarma, Kwiecień, B.Sikora(84'Rajter), -Kościołek(77'M.Sikora), Koluśniewski(żk)(87'Lipka)