B-klasa:Zabrakło jednej bramki

• autor: darbor, 2016-05-26 20:27

Zabrakło jednej strzelonej bramki więcej seniorom aby mieć na swoim koncie 100 zdobytych bramek w obecnym sezonie.W dzisiejszym meczu pokonali Huragan Olszany 7:1(3:0) i nadal przewodzą w ligowej stawce.Pod nieobecność w dzisiejszym meczu naszych najlepszych strzelców Rafała Majewskiego i Leszka Kościołka,którzy musieli pauzować za żółte kartki, dobrze spisał się Mariusz Witek który zdobył hatricka i były to jego pierwsze trafienia w barwach Darboru(gratulacje). Pozostałe bramki zdobyli Bartek Sikora-2 oraz Sławomir Okarma(również pierwsze trafienie w barwach Darboru,gratulacje) i Franciszek Rajter zaliczyli po jednym trafieniu.

Sam mecz długo nie układał się naszemu zespołowi choć w pierwszej połowie zdobyliśmy trzy bramki to gra Darboru nie była porywająca.Dochodziliśmy do sytuacji strzeleckich ale nie mogliśmy ich zamienić na kolejne bramki.a i w obronie nie graliśmy najlepiej dopuszczaliśmy gospodarzy do kilku nieśmiałych ataków które mogły skończyć się utratą bramki.

Po zmianie stron znów szybko zdobywamy dwie bramki i wydaje się że kolejne trafienia to kwestia czasu a stało się inaczej,j znów zawodnicy Huraganu coraz śmielej atakują naszą bramkę i  w 66' tracimy bramkę. Akcja poszła lewą stroną boiska błąd naszej obrony i bramkarza i niestety Sebastian Grajaszek musi wyciągać piłkę z siatki.Pod koniec spotkania strzelamy jeszcze dwie bramki i mecz kończy się wynikiem 7:1, na zdobycie tej 100 bramki zabrakło już czasu.Może za tydzień się uda się strzelić w arcy ważnym i zarazem bardzo trudnym meczu z Błękitnymi Słotwina być może będzie to mecz o mistrza B-klasy.

27 kolejka B-klasy 26-05,Olszany
HURAGAN OLSZANY-DARBOR BOLESŁAWICE 1:7(0:3)
0:1 7'Witek(Koluśniewski), 0:2 15'Okarma,głową(Kwiecień), 0:3 42'Witek, 0:4 51'B.Sikora, 0:5 55'Witek, 1:5 66'Gruszecki, 1:6 88'B.Sikora, 1:7 90'Rajter,
DARBOR:Grajaszek,-M.Sobel,Okarma(55'Lipka),Włodarski(c),Dyko,Skupniewicz(81'Bukała),Kwiecień, M.Sikora(52'Rajter),Witek(58'G.Majewski),-Koluśniewski(64'Pogoda), B.Sikora