KS DARBOR Boles³awice ¦widnickie - strona nieoficjalna

• POLONIA Z±bkowice - WIERZBIANKA Wierzbna 1:2
  • PI£AWIANKA Pi³awa - DARBOR Boles³awice 4:1

Najbli¿sze spotkanie

W najbli¿szym czasie zespó³ nie rozgrywa ¿adnego spotkania.

Najbli¿sza kolejka

Najbli¿sza kolejka 28

Aktualno¶ci

2.liga:Wydar³y zwyciêstwo w ostatnich minutach!

• autor: darbor, 2016-09-11 11:48

Darborki po s³abej grze zw³aszcza w pierwszej po³owie pokona³y KTS Polonia Bytom 2:0(0:0) zdobywaj±c bramki w ostatnich minutach meczu a na listê strzelców wpisa³y siê Katarzyna Kowalska i Aleksandra Hajduk...

czytaj,,wiêcej"

zdjêcia z meczu:http://ksdarbor.futbolowo.pl/gallery/31699

Tu¿ po rozpoczêciu meczu Darborki mog³y prowadziæ 1:0 kiedy to Monika Garbacz pogubi³a siê w polu karnym Bytomianek maj±c przed sob± tylko bramkarkê gubi pi³kê i nici z prowadzenia.Za chwilê d³ugie idealne podanie Sylwii Przydacz do Marleny Miko³ajczyk ta jednak zostaje z³apana na spalony.Po dobrym pocz±tku Darborki oddaj± inicjatywê przeciwniczk± ,które spychaj± je do obrony i w 8'to go¶cie mog³y wyj¶æ na prowadzenie.Po nieporozumieniu Katarzyny Kowalskiej z Ol± Pawlos Bytomianki staj± przed szans± na bramkê na szczê¶cie Ola w ostatnie chwili wybija pi³kê za koñcow± liniê.Nasza dru¿yna gra chaotycznie a akcje przeprowadzane koñcz± siê przewa¿nie na spalonych lub na drodze naszych zawodniczk± staje bramkarka go¶ci.W 20'Monika Garbacz podaje pi³kê w stronê wybiegaj±cej Klaudii Kurosz,ta jednak staje siê ³upem golikiperki go¶ci.Po przerwie na wodê(24') znów b³±d pope³nia nasza bramkarka tym razem z³e wybicie pi³ki z naszej szesnastki wprost pod nogi zawodniczki Polonii.Tym razem Polonistka odda³a lekki strza³ na nasz± bramkê i Ola naprawia swój b³±d.W 27'Klaudia Kurosz trafia w bramkarkê z Bytomia w sytuacji sam na sam.Za chwilê kolejna szansa Klaudii ale zamiast wyj¶æ na czyst± pozycjê podaje do Marleny Miko³ajczyk,która by³a na spalonym.W 32'Nikola ¯urawska wypuszcza w uliczkê Monikê Garbacz i tym razem gór± by³a bramkarka go¶ci.Minutê pó¼niej po szybkiej kontrze Pauliny Le¶niak Monika Garbacz strzela za pola karnego obok bramki.41'd³ugo zostanie w pamiêci Klaudii Kurosz,która nie trafi³a do pustej bramki a pi³ka po jej strzale wyl±dowa³ na prawym s³upku.W odpowiedzi Bytomianki przeprowadzaj± szybk± akcjê ¶rodkiem boiska,która zakoñczy³a siê spalonym zawodniczki go¶ci w naszym polu karnym.Przed przerw± Polonistki przyciskaj±, najpierw maj± wolnego przed naszym polem karnym po którym pi³ka leci daleko od naszej bramki a za chwilê po strzale za pola karnego pi³ka ociera siê o nasz± poprzeczkê.

Po zmianie stron nasze dziewczyny ruszy³y do ataku i w 51'po faulu na Nikoli ¯urawskiej maj± wolnego ale po wrzutce w pole karne go¶ci nie by³o nikogo kto by zakoñczy³ tego strza³em na bramkê.W 57'na szybkie wyj¶cie z naszej po³owy zdecydowa³a siê Sylwia Przydacz i bêd±c pod polem karnym Bytomianek zostaje pociêta i znów may wolnego,Paulina Le¶niak mocno strzela a go¶cie wybijaj± pi³kê daleko od bramki.W 61'Karolina Borkowska wychodzi sam na sam z bramkark± Polonii,która wybija pi³kê na róg.Widz±c nieporadno¶æ w akcjach naszej dru¿yny Górno¶l±zaczki ruszaj± do ¶mielszych ataków, nasza obrona pope³nia raz za razem b³êdy i o ma³o co nie tracimy bramki(62 i 65'). W 74'Kasia Kowalska podci±gnê³a pod koñcow± liniê boiska i pos³a³a pi³ê w okolice bramki Bytomianek,nikt z naszych dziewcz±t nie przej±³ pi³ki a go¶cie z ³atwo¶ci± wybijaj± pi³kê na róg po którym Patrycja Figiela strzela z g³ówki nad bramk±.Kolejna akcja Darborek koñczy siê faulem na Paulinie Le¶niak z wolnego z 30 m strzela Patrycja Figiela, bramkarka broni strza³ a dobitka Karoliny Borkowskiej przechodzi obok lewego s³upka.W 81' znów nie ma szczê¶cia Klaudia Kurosz, która i tym razem przegrywa z bramkark± z Bytomia.Polonistki sugeruj± ¿e wcze¶niej nasza zawodniczka by³a na spalonym.W odpowiedzi szybka kontra Bytomianek i strza³ obok naszej bramki.Po kolejnej akcji Darborek go¶cie ponownie domaga³y siê spalonego co nie spodoba³o siê sêdziemu,który odgwizduje rzut wony po¶redni za podwa¿anie decyzji sêdziego przeciwko Polonii.Pi³kê przed szesnastk± go¶ci ustawia Paulina Le¶niak i za chwilê po gwizdku podaje do Katarzyny Kowalskiej,która strza³em po ziemi umieszcza pi³kê w bramce Polonii tu¿ przy lewym s³upku.Darborki prowadz± 1:0 a sêdzia dolicza 3' do regulaminowego czasu.Za chwilê szybka akcja Karoliny Borkowskiej podanie do Klaudii Kurosz a Klaudia ponownie trafia w bramkarkê.Po tej akcji nasza zawodniczka poprosi³a o zmianê(93'),zast±pi³a j± Ola Hajduk,która bêd±c chwilê na murawie wykorzystuje wrzutkê Karoliny Borkowskiej pod bramkê bytomianek i pakuje pi³kê do bramki ustalaj±c wynik meczu na 2:0 dla Darborek.

Kolejne punkty na pewno ciesz± bo niespodzianka wisia³a na w³osku dobrze ,¿e nasze zawodniczki gra³y do koñca i wygarnê³y te zwyciêstwo.Za tydzieñ bardzo ciê¿ki mecz w Legnicy z Miedzi±,gdzie trenerem jest by³y trener Darborek Rafa³ Sarnicki,trzeba poprawiæ grê bo z tak± gr± na pewno nic dziewczyny nie zdzia³aj±.

4.kolejka 2.ligi kobiet,10-09-2016,Boles³awice
DARBOR BOLES£AWICE-KTS POLONIA BYTOM 2:0(0:0)
1:0 89'Kowalska(Lesniak), 2:0 90+3'Hajduk(Borkowska)
DARBOR:Pawlos,Przydacz,Stempniak,Kowalska,¯urawska,Garbacz(50'Strzelczyk),Le¶niak(c),Figiela, Borkowska,-Miko³ajczyk(55'Klasa),Kurosz(90+3'Hajduk)