Najbliższa kolejka 28

Aktualności

A-klasa:Zremisowali w Mrowinach

• autor: darbor, 2016-09-11 20:33

Trzeci remis zanotowali w tym sezonie seniorzy Darboru,którzy zremisowali w Mrowinach z Zielonymi 1:1(1:0). Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył w drugiej połowie z rzutu karnego Sławomir Okarma.

Mecz zaczął się od ataków naszej drużyny, już w pierwszych 15 min. powinno być 2-0 ale nieskuteczni byli nasi napastnicy. Drużyna z Mrowin ograniczała się głównie do kontrataków.Jedną z takich kontr przynosi drużynie gospodarzy gola. Strzelcem jest Jarek Jagła.Staramy się odrobić straty lecz niezbyt nam to wychodzi, albo dobrze spisuje się bramkarz przeciwnika, albo zatrzymujemy się na obrońcach. Do przerwy przegrywamy 1-0.

Po przerwie rzucamy się do ataków a Zieloni groźnie kontrują. W jednej z akcji z środka Pola piłka zostaje zagrana w 16 gdzie obrońca miejscowych piłkę dotyka ręką a sędzia dyktuje 11. Na bramkę zamienia ją Sławek Okarma. Jest 1-1, nie mija 5 minut w sytuacji sam na sam wychodzi zawodnik z Mrowin, piłka skacze i chce lobować Suskiego lecz ten dotyka futbolówkę przed polem karnym i dostaje czerwoną kartkę. Gramy w osłabieniu a na bramkę udaje się Sobel Dawid Pomimo osłabienia to my kreujemy grę. Przy końcu meczu brakuje szczęścia ,bo dobrych sytuacji nie wykorzystują Pogoda i Kujawa. Mecz kończy się remisem. Brak skuteczności powoduje że tracimy kolejne punkty, których w końcowym rozrachunku może brakować.