2.liga/A-klasa:Ligowa jesień(8)

• autor: darbor, 2016-09-29 19:35

Przed nami półmetek piłkarskiej jesieni nasze ligowe zespoły czekają trudne sobotnie mecze.Darborki wybierają się do dalekiego Żywca na mecz z rezerwami Mitechu,pierwsza drużyna swój mecz z Medykiem Konin  przełożyła na inny termin(udział Medyka w Lidze Mistrzów) więc zapewne kilka zawodniczek z Ekstraklasy wzmocni drugoligowca więc na pewno łatwo nie będzie.Seniorzy natomiast zagrają u siebie  z liderem A-klasy Granitem Roztoka i urwanie w tym meczu choćby punktu będzie niespodzianką ale w piłce wszystko jest możliwe....

6.kolejka 2.ligi kobiet 1.10.2016 Żywiec,godz.15 MITECH II ŻYWIEC(4)-DARBOR(1)

tu można śledzić wynik na bieżąco:http://regiowyniki.pl/mecz/11069/Pilka_Nozna/Polska/Rozgrywki_kobiece/

8.kolejka A-klasy 1.10.2016 Bolesławice,godz.15 DARBOR(10)-GRANIT ROZTOKA(1)

Lider tabeli Granit Roztoka to jedyna drużyna,która w obecnym sezonie nie poniosła jeszcze porażki w 7 meczach odniosła 6 zwycięstw a raz musiała się podzielić punktami z rywalem(z czarnymi Sieniawka 3:3) i z dorobkiem 19pkt przewodzi w ligowej tabeli, zdobyła już 32 bramki(najwięcej w lidze) a straciła 8, więc naszych seniorów czeka bardzo trudne zadanie.Więc Panowie walczyć do upadłego.