Najbliższa kolejka 28

Aktualności

A-klasa:Nie byli gorsi a przegrali

• autor: darbor, 2018-04-19 18:44

Nie udało się seniorom Darboru potrzymać dobrej serii w kolejnym meczu ligowym,niestety choć nie byli gorsi to ulegli przed własną publicznością z Ślężanką S.T.E.P Tąpadła 1:2(0:0)

Od początku meczu było widać ,że nic nam nie wychodzi bo choć stwarzamy sobie stuprocentowe sytuacje nie możemy pokonać bramkarza gości.Już w 8'Darbor powinien prowadzić 1:0,z prawej strony z wolnego wrzuca w pole karne Mateusz Kołodziej a Dawid Sobel będąc na 5 metrze mija się z piłką.W 10'Mariusz Pietuszka minimalnie strzela nad poprzeczką bramki Ślężanki a w 20' po szybkim wyjściu z naszej połowy Dawid Wojak strzela tuż obok lewego słupka.Goście tylko raz groźnie za atakowali w 21' po rzucie rożnym Bartosz Zacharski przestrzelił z bliskiej odległości.

Druga połowa zaczęła się od coraz groźniejszych ataków ze strony gości i po jednym z takich ataków Jakub Ciuba huknął z 20 metrów na naszą bramkę i Jacek Suski musi wyciągać piłkę siatki.Przebudziło to nieco nasz zespół,który chciał szybko odrobić straty.Podchodzimy pod pole karne ale nie możemy celnie uderzyć na bramkę gości.W 71' Mariusz Pietrusz trafia z główki w poprzeczkę. W 76'pada wyrównanie, lewą strona pociągnął Dawid Sobel,który nabija w rękę zawodnika gości w polu karnym i sędzia wskazał na 11 metr.Pewny egzekutorem okazał się Mariusz Pietruszka,który nie dał szans Mateuszowi Legiejewowi.Wydawało się że ta bramka będzie przełomowa i że nasi piłkarze pójdą za ciosem i przechylą szalę zwycięstwa na swoją korzyść,stało się jednak inaczej.W 81' Dawid Wojak będąc w dogodnej sytuacji nie zdołał umieścić piłki w bramce STEPu,goście szybko wychodzą z własnej połowy i znów o sobie dał znać Jakub Ciuba,który znów oddał strzał z dalszej odległości, nasz bramkarz starał się interweniować ale piłka wpada do bramki i ekipa z pod Ślęży wychodzi na prowadzenie.Staramy się jeszcze wyrównać ale ta sztuka się nie udaje choć mecz kończymy z przewagą jednego zawodnika bo w ostatniej minucie za dyskusje sędzią drugą żółtą a zarazem czerwoną kartkę ujrzał kapitan Ślężanki Paweł Czykieta.