Najbliższa kolejka 28

Aktualności

Remis z Wiśniową

• autor: darbor, 2018-05-28 20:14

Nie udało się seniorom Darboru powtórzyć wyniku z jesieni w którym wówczas pokonali PUO Wiśniowa 5:2, tym razem padł remis 2:2 i trzeba zaznaczyć że to goście byli bliżsi zdobycia kompletu punktów.Wyrównującą bramkę w doliczonym czasie zdobył Mariusz Włodarski.

Jeszcze na dobre się mecz nie rozpoczął a podopieczni Marcina Miśkiewicza przegrywają 0:1 w 6'Mariusz Kutela zdobywa bramkę po dobitce.Nasz zespół gra słabo popełnia dużo błędów i nie może sobie stworzyć sytuacji na bramkę.Co prawda strzałów z daleka próbują Wojak(18'),Jagła(20')i Kołodziej(34')ale są to strzały nie celne.W 30'gdyby Mateusz Kołodziej sięgnął piłkę mogło być po jeden a tak futbolówka przechodzi beztrosko wzdłuż bramki PUO.Dwie minuty później prawą stroną przedziera się Mariusz Morąg i jest faulowany w szesnastce gości i sędzia wskazuje na 11 metr.Wykonawcą rzutu karnego jest Darek Borodziuk, który strzela w prawy róg ale ku radości gości piłkę na róg wybija Jakub Łaba.W 45'po rogu Dawid Wojak strzela z główki obok bramki.

Druga połowa znów zaczęła się od groźnej akcji gości po której Patryk Szokało przenosi futbolówkę nad naszą bramką.W 62' wreszcie zdobywamy bramkę Mateusz Kołodziej posłał piłkę wzdłuż bramki Wiśniowej a Krystian Dopieralski dopełnia formalności pakując z bliska do siatki gości.Trzy minuty później znów za pola karnego mocno strzela Mateusz Kołodziej ale znów nie celnie.Nasi zawodnicy zamiast dążyć do strzelenia kolejnej bramki znów grają chaotycznie bez pomysłu i w 72' po minięciu czterech naszych zawodników Patryk Szokało strzela w długi róg bramki Jacka Suskiego i Wiśniowa znów wychodzi na prowadzenie.W 75'Darbor mógł stracić trzeciego gola, Dawid Spłocharski huknął za pola karnego na nasze szczęście nasz bramkarz przenosi piłkę nad poprzeczką.W ostatnich minutach nasz zespół stara się odrobić straty i udało się 90+3'.Leszek Kościołek wrzuca z wolnego na prawą stronę pola karnego PUO wprost na głowę Mariusza Włodarskiego,który pokonuje wysuniętego w bramce Jakuba Łabę.

Szkoda straconych punktów ale z punktu też trzeba się cieszyć bo dzisiaj zagraliśmy słaby mecz oby w następnych meczach było lepiej, A następny mecz już w najbliższy czwartek,godz.17(Boże Ciało) do Bolesławic przyjedzie Cukrownik Pszenno ,którego ograliśmy jesienią 1:0.

XXII kolejka A2-klasy,27-05-2018,Bolesławice
DARBOR BOLESŁAWICE-PUO WIŚNIOWA 2:2(0:1)
bramki:
0:1 6'Kutela, 1:1 62'Dopieralski(Kołodziej),1:2 70'Szokało, 2:2 90+3'Włodarski(Kościołek)
żółta kartka:M.Goździejewski(PUO)
DARBOR:Suski,-Gawlak, Dopieralski, Włodarski(C), Misurka(62'Kościołek),-Żmijewski(46'D.Sobel), Borodziuk(46'M.Sobel), Wojak(83'Pogoda), Kołodziej,-Jagła(80'Rajter), Morąg,
PUO:J.Łaba,-Kutela, Górka, Bobrowski, Dymitruk, Goździejewski, Szokało, M.Łaba, Matuszak, Zboch, Spłocharski