Najbliższa kolejka 28

Aktualności

Żal było patrzeć

• autor: darbor, 2018-10-18 18:41

W niedzielne popołudnie nasza drużyna kolejny raz zagrała fatalnie i niestety przegrali wysoko w Diećmorowicach z Sudetami 2:5.Naszym piłkarzom starczyło zaangażowania  na 30 minut ale niestety nasi grali a gospodarze strzelali bramki.Żal było patrzeć jak gospodarze z łatwością  przedostawali się pod naszą bramkę.Już do przerwy gospodarze prowadzili 3:0, po zmianie stron Darbor się podrywa po zdobyciu samobójczej bramki strzelonej Mariusza Byra w 55' jednak 5 minut później Sudety znów strzelają bramkę z karnego i zrobiło się 1:4 a w 74'niezawodny Piotr Osiecki  zdobywa swoją 3 bramkę w tym meczu.Wynik spotkania 2:5 ustalił Mateusz Kołodziej zdobywając bramkę z rzutu karnego.Od 70'gramy w osłabieniu za dyskusję z sędzią drugą żółtą a zarazem czerwoną kartkę ujrzał Kacper Gawlak.Po tym spotkaniu nasza drużyna spadła na przedostatnie miejsce w tabeli!!!.

X.kol.A!-klasy,14-10-2018,niedziela,Dziećmorowice
SUDETY DZIEĆMOROWICE-DARBOR BOLESŁAWICE 5:2(3:0)

bramki:1:0 11'D.Baran,2:0 31'M.Wądłowski,3:0 33'P.Osiecki(karny),3:1 55'M.Byra(samob.),4:1 60'P.Osiecki(karny),5:1 74'P.Osiecki,5:2 89'Kołodziej,
DARBOR:Wiśniowski,-M.Sobel(55'Fijałkowski),Dopieralski,Okarma(46'Pietruszka),Misiurka,-Morąg(46'Jagła(żk),D.Sobel(46'Gawlak(70'ż,ż/cz.k),Borodziuk(63'Chrebela),Kurzeja(71'Pogoda),Krawczyk,-Kołodziej